Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Poradna - diskuze. Pište prosím pouze slušné příspěvky k tématu. Přidat příspěvek >>

Diskuse (581 komentářů)

hanka, (12. 11. 2010 11:25) Reagovat
Dobrý den, všem co si tohle chtějí přečíst a také si myslím i pomoci Tyto látky rovnež pomáhájí při autoimunitních onemocněních jako je revmatoidní artritida, lupus, roztroušená sklerosa apod., rakovině, ale i při kožních onemocněních typu lupenky, dále ekzémy, záněty či při alergických onemocněních.pomáhá z těla odstranovat těžké kovy,toxiny a další jedovaté látky,pomáhá odstranit chronickou zácpu,čistí trávící ustrojí,jako probiotikum podporuje tvorbu prospěšných lactobacilů a bifidobakterií,podporuje zdravou krvetvorbu,zvyšuje hladinu hemoglinu,podporuje kožní metabolismus,hojení ran a vředů,posiluje imunitu organismu proti virovým onemocněním,podporuje zdravé funkce reprodukčních orgánů,prospívá celkové regeneraci organismu,zvyšuje energii a vitalitu a další a další věci my ji bereme celá rodinka plus malej má 4 a už jí bere od 1 roku a jsme s ní moooc spokojeni proto posílám dál více se dozvíte zde jsou tam supr články chlorellamrmia.blogspot.com
Lenka, (29. 11. 2010 18:10) Reagovat
Dobrý den všem lupenkářů .. je mi 17 let a lupénku mám už roka apůl .. nic mi na to nepomáhá .. nevím co mám dělat mám to na celých nohách ..Musela sem po 6 letech zkončit s mažoretkama .. Jestli by někdo věděl co mám dělat a´t mi napíše na e-mail:
SIMI, (15. 12. 2010 13:53) Reagovat
I já mám lupénku už od nějakých šestnácti a představa, že se s ní budu trápit po celý život, mě docela trápí...Nu, snad časem vznikne něco, co opravdu pomáhá...
KArol, (06. 01. 2011 14:35) Reagovat
Ahoj všem nemocným, chtěla bych Vás požádat o pomoc, neboť píšu bakalářku na téma lupénka (Srovnání aktivního a pasivního přístupu k léčbě lupénky). Pokud budete mít asi 3 minutky, níže je odkaz na kterém naleznete dotazník. Moc Vám děkuji za pomoc. Sama mám lupénku, takže tém je mi blízké a doufám, že s prací nebude takový problém. https://spreadsheets0.google.com/viewfo ... RGRFQXc6MQ Díky Karolína.
DANA, (14. 01. 2011 09:41) Reagovat
V poslední době se mi na těle, především na nohách objevuje suchá kůže podobná lišeji, svědí to a někdy se objevují červené fleky na těchto místech. Může jít o lupénku? Jaká jiná kožní nemoc by to mohla být? Doufám, že to nebude nic vážného.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Lupénka.eu
Kontakty