Úvod Lupenka a její léčení pomocí přírodní kosmetiky

Lupenka a její léčení pomocí přírodní kosmetiky

Lupenka a její léčení pomocí přírodní kosmetiky a zdravého životního stylu

Lupénka je známá pod mnoha jmény. Latinsky ji nazýváme psoriasis vulgaris, v češtině se používá označení psiriáza, lupenka či lupénka. V dnešním článku se zaměříme na alternativní způsoby léčby, představíme si základní doporučení pro každodenní život a přípravky na lupenku značky Dr Michaels.

 

Zdravý životní styl jako odpověď na život s lupenkou

Lupenka je nevyléčitelná choroba. Lze ji však léčit a dosáhnout velkých zlepšení. Díky dlouhému průběhu nemoci je velmi důležité objevit způsoby, které budou dlouhodobě udržitelné pro náš organismus.

Změna životního stylu směrem ke zdravější konzumaci potravin je základ. Odborníci dříve než přípravky na lupenku doporučují zvýšit proporce ovoce a zeleniny, především v čerstvém stavu. Úprava pitného režimu je dalším krokem, je vhodné vypít dostatečné množství čisté vody. Nic se ale nemá přehánět, vždy je třeba se řídit selským rozumem.

Celkově je třeba více pozorovat svůj organismus, vždy věnovat pozornost zlepšením či zhoršením zdravotního stavu. Zvláštní ohled si jistě zaslouží kontakt s chemickými látkami a kosmetikou. V rámci stravování doporučujeme nastudovat problematiku překyselenosti organismu a začít se okyselujícím potravinám vyhýbat. Toto jsou základní rady do každodenního života, lupénka a její příznaky nám pomůží eliminovat přípravky na lupénku, ty si představíme v další části článku.

Přírodní kosmetika bez chemie přichází hned po změně životního stylu a spotřebitelských návyků. Lupenka je často léčena medikamenty, které obsahují kortikosteroidy, hormony a řadu dalších škodlivých látek. Alternativou jsou přípravky na lupénku Dr Michaels (Dr. Michael Tirant). Tato kosmetika přestavuje bezpečnou a dosažitelnou možnost léčby. Výrobky značky Dr Michaels mají dvacetiletou historii používání, kombinace čistícího gelu, krému a tělového oleje přináší nečekané zlepšení bez vedlejších účinků.

Přípravky Dr Michaels představuje přírodně založenou alternativu z Austrálie. Tu ocení nejen těhotné ženy a kojící matky, ale všichni, kteří hledají zdravější přípravky na lupénku, atopický ekzém či akné. Přípravky na lupenku nejsou nezávisle testovány, stojí za nimi však dvacetiletá historie. V ČR byla v roce 2008 zveřejněna studie účinnosti přípravků Dr Michaels vypovídající o účinnosti léčby.


Diskuse (13 komentářů)

Pospíšilová Jana, (17. 06. 2019 21:59) Reagovat
Prosila bych návod na zaslání vaší mastičky. Mám také tyto problémy. Předem velmi děkuji.
LussyB, (02. 07. 2019 08:10) Reagovat
Lupenku mám už od mala a ať jsme vyzkoušeli snad všechno nejlíp mi sedí kosmetika z konopí. Jakmile se stane, že použiju něco jinýho okamžitě se mi to zhorší.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Lupénka.eu
Kontakty